Wiosną inspiruj łazienkę z profil design top 10

Zapraszamy Projektantów i dekoratorów wnętrz  do udziału w Ogólnopolskim konkursie pod nazwą WIOSNĄ  INSPIRUJ ŁAZIENKĘ Z PROFIL DESIGN TOP 10.

STARTUJEMY 01.05.2018

 

Regulamin konkursu

A) Zaprojektuj łazienkę i zastosuj w projekcje minimum 4 listwy Profil Design  z linii PD Antracyt , PD Cooper ,PD Gold wraz z linią listew swarovski, zamów listwy w salonie ceramicznym z którym współpracujesz pod  hasłem Profil Design TOP 10  informacje o salonie współpracującym z Profil Design z danego regionu otrzymasz pod numerem 22 760 43 96.
Należy wysłać zdjęcia zaakceptowanego przez klienta projektu wraz z zamówieniem na wykorzystane w tym projekcie listwy na adres projektanci@profildesign.pl

B) Z nadesłanych zdjęć zostanie wybranych 10 najładniejszych realizacji przez zespół projektowy Profil Design  i autorzy otrzymają bardzo atrakcyjne nagrody  DIZAINERSKIE KLAWIATURY Z MYSZKAMI ORAZ ZESTAWY WZORNIKÓW LISTEW PD ELIT ORAZ PD CHROM.

C) Ogłoszenie wyników z pokazanymi realizacjami TOP 10 na naszej stronie FB oraz na stronie internetowej www.profildesign.pl  dnia 5.07.2018

D) NAGRODY DOSTARCZĄ OSOBIŚCIE PRZEDSTAWICIELE PROFIL DESIGN.